Lakatos Márk átalakít
A Lakatos Márk Makeover Szalon igazi meglepetés mindazon hölgyeknek, akik szeretnének egy teljes napos igazi kényeztetésben részt venni. Márk eddig csak a tévé műsorokban változtatta át a hölgyeket, most itt a lehetőség, hogy gyönyörű, exkluzív Vörösmarty téri szalonjában változtassa át a megajándékozott hölgyeket.
A Lakatos Márk Makeover Szalon Budapest belvárosában, a Vörösmarty tér 3. alatt nyitotta meg kapuit 2011 november elején. A szalont Márk és csapata azzal a hitvallással hozta létre,ami Márk korábbi munkáit is inspirálta: minden nőben meg lehet találnia szépet, nem kell mást tenni, hinni önmagunkban és a változás erejében. A többit pedig bízd Ránk!
A szalon legnépszerűbb szolgáltatásai a klasszikus szépségszaon funkciók mellett:maguk az átalakítások.
Márk három különböző átalakító csomagot hozott létre, hogy ki-ki megtalálja a hozzá leginkább illő átalakulási formát.
Standard, vagy bronz csomag
“előtte” fotó elkészítése
hajmosás, fésülés, szárítás
professzionális smink elkészítése
Ruhapróba 1 szettben
Divatfotózás, portfólió fotózás
Photoshoppolt divatfotó sorozat elküldése 1 héten belül
A Standard csomagot azoknak ajánljuk, akik szeretnének magukról egy igazán dögös fotósorozatot, vagy egy nagy esemény, party előtt szeretnék, ha a legjobb szakemberek “készítenék fel”őket, készítenék el a hajukat,sminkjüket.
A szolgáltatás 3 órát vesz igénybe. Ára: 30.000 Ft+Áfa
Glamour- vagyis Gold csomag
A Glamour csomag a legteljesebb és legátfogóbb kényeztetés, amit egy hölgy csak kívánhat. Egy teljes napon keresztül Márk, és csapata megtervezi, és megvalósítja azt az átalakulást, ami a leginkább illik a jelentkező hölgyek személyéhez és alkatához. Egy Glamour nap krónikája:
üdvözlés, welcome drink, kávé, tea, üdítő, pezsgő
személyes konzultáció Márkkal
“előtte” fotó elkészítése
hajanalízis, hajtervezés
hajfestés
hajvágás, fésülés, szárítás
bőranalízis
sminktanácsadás
1 fogásos ebéd
professzionális smink elkészítése
manikűr
pedikűr
Styling tanácsadás
Ruha-és fehérnemű próba 3 különböző szettben
Divatfotózás, portfólió fotózás
Összegzés, napi tippek, tanácsok
Személyre szabott szépségfüzet elküldése 1 héten belül
Photoshoppolt divatfotósorozat elküldése 1 héten belül
A Glamour csomagra jelentkező hölgyek arra készüljenek, hogy ez a szolgáltatás 10-12 órás elfoglaltságot jelent. Egy felejthetetlen nap, ami csak Rólad szól, és igazi királynőnek érezheted magad.
Ára: 90.000 Ft+ÁFA
A Prémium, avagy a Silver csomag:
üdvözlés, welcome drink, kávé, tea, üdítő, pezsgő
személyes konzultáció Márkkal
“előtte” fotó elkészítése
hajvágás, fésülés, szárítás
bőranalízis
1 fogásos ebéd
professzionális smink elkészítése
Styling tanácsadás
Ruha-és fehérnemű próba 2 különböző szettben
Divatfotózás, portfólió fotózás, “utána” fotók elkészítése
Összegzés, napi tippek, tanácsok
Személyre szabott szépségfüzet elküldése 1 héten belül
Photoshoppolt divatfotósorozat elküldése 1 héten belül
A Prémium ccsomag abban különbözik leginkább a Glamour csomagtól,hogy nem tartalmaz hajszínváltást, illetve pedikűr-manikűrszolgáltatást. Az elfoglaltság kb. 6-8 órát vesz igénybe.
Ára: 60.000 Ft+ Áfa
Mind a 3 csomagra előzetes bejelentkezés szükséges
|